מכירות ושירות לקוחות

03-5590888

About us

אודות

חברת פרימיום ציוד לבניה הינה חברה המפתחת, מייצרת ומייבאת ציוד איכותי לענף הבנייה. החברה מספקת מוצרים למספר רב של חברות מובילות בישראל.

מערך המכירות של פרימיום ייחודי ומציע מגוון אפשרויות ללקוחותיו: קשת רחבה של מוצרים, פתרונות ייעודיים בשטח ושרות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, המושתת על גמישות, הקשבה ומסירות בד בבד עם אמינות חסרת פשרות.

כחלק מהשרות מקיימת החברה הדרכות עיוניות וכן הדרכות בשטח בהתאם לצרכי המשתמשים והלקוחות. לחברה יכולות לוגיסטיות נרחבות בכל נקודה בשרשרת האספקה: החל מבקרת איכות בתהליכי הייצור, ועד אספקה ללקוח.

החברה שמה דגש על ניתוח והבנה של השוק וצרכיו ופיתוח קו מוצרים חדשני הנותן מענה לצרכים של הענף המתפתח.

מוצרי פרימיום מותאמים לעבודות בניה אינטנסיביות (Heavy Duty).

בחלק נרחב של הכלים מורכבים מנועי בנזין Kohler המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ומאופיינים בפילטר אויר משופר (במנועים מעל 7 כ"ס) המותאם לעבודה בתנאי אבק קשים ומאפשר ברירת התנעת חורף או קיץ. המנועים אמינים, מקצועיים ובעלי תכונות ידידותיות למשתמש.

בנוסף לקו המוצרים של פרימיום מייבאת החברה את מוצרי Masterpac – כלים לעבודה איכותית בנוחות מקסימאלית. חברת Masterpac הינה חברה עם צוות פיתוח בינלאומי אשר מספקת כלים איכותיים. מגוון כלי Masterpac הכוללים מהדקי אדמה, מהדקי רוורס, מסורים לחיתוך, הליקופטרים וסרגלים להחלקה, מתוכננים לנוחות עבודה ובעלי ביצועים ברמה גבוהה.

אנו בפרימיום מבינים את צרכי הלקוחות והמשתמשים ועל כן מתחייבים לשרות מהיר, איכותי ואמין.
לחברה מעבדת תיקונים בתקנים בינלאומיים ומחויבת לאמנת שרות בסטנדרטים גבוהים.

פרימיום נהנית מהגב הרחב של חברת לדיקו, נציגת Bosch.

המותגים של חברת פרימיום

evolutionc
fordcolor
imerc
gisc
comter

יש לך שאלה?

מלא את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם.

Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
דילוג לתוכן